Konseptler2018-09-19T09:09:53+00:00

ICE DREAM İLE EĞLENCELİ LEZZETLER

Birbirinden lezzetli ve farklı tatlar yaratan dondurma ile dondurma keyfinizi kişiselleştirmeye ne dersiniz? Ice Dream dünyasının en özel lezzetlerini yeniden şekillendirerek kendiniz ve sevdikleriniz için özel anlar oluşturabilirsiniz. Ice Dream lezzet ailesi ile oluşturacağınız konseptlerle eğlencenin hareketliliğine tanık olacaksınız.

Dondurmaları istediğiniz gibi şekillendirerek bambaşka lezzetler haline getirebilirsiniz. Tasarlayacağınız Ice Dream lezzetleriyle dilerseniz kendinizi şımartabilir, dilerseniz sevdiklerinizi keyiflendirebilirsiniz. Biz size eğlencenin kaynağını, Ice Dream’i, sunuyoruz. Onu nasıl ikram etmek istediğiniz tamamıyla size kalmış. Ama bazı fikirler sunmadan olmaz…

DOĞUM GÜNÜ

Yeni yaşınıza ayrıcalık katın!

Her sene büyük bir keyifle kutlanan doğum günü partisi için pasta yerine müşterilerinize alternatif arayanlardansanız mutluluğa tatlılık katacak Ice Dream dondurmalarını deneyin. Müşterilerinizin yeni yaş partisi rüya tadında olsun istiyorsanız Ice Dream en doğru adres. Klasik, meyveli ve gurme tatlarıyla hazırlayacağınız konsept lezzetler büyük küçük tüm müşterilerinizin aklında yer edecek.

PLAJDA

Sıcaklara duble çözüm

Yaz sezonunda hizmete giren beach’ler, hepimizin sıcak havalarda vakit geçirmekten eeeen çok hoşlandığı alanlar. Öyle ki, artık gün boyu hizmetteler. Gündüzleri deniz-kum-güneş hizmeti, akşamüstleri sevdiklerinizle eğlenme imkanı sunuyorlar. Bir de bu eğlenceye yazın en keyifli serinleticilerinden Ice Dream dondurmanın eklendiğini düşünün… Tadından yenmez bir eğlence olur. Dondurmalarınızı dilediğiniz gibi karıştırın, süsleyin, renklendirin ve müşterilerinize sunun. Ancak en önemlisi ikramda kusur etmeyin.

YAZ SICAKLARI

Lezzeti Ice Dream’den keyfi yaşaması sizden!

Yaz aylarının vazgeçilmez ritüeli dondurma, yaz sıcaklarına lezzetiyle ve serinliğiyle eşlik ediyor. İnsanları bir araya getirebilmeyi en kolay ve hızlı şekilde yaşatan bu keyifli mevsim, servislerin de şeklini değiştiriyor. Ice Dream’in birbirinden lezzetli dondurmaları ile müşterilerinizin keyifli bir parti yaşamasını sağlayabilirsiniz.

PARTİLEYELİM

Eğlenceyi körükleyin!

Hayatımızdaki her mutluluk anına özel bir parti konsepti oluşturmak mekanların yeni alternatif eğlence anlayışı oldu. Bekarlığa veda partisi, baby shower, yaza merhaba, yeni yıl partisi, 10-50-100. yıl partileri ve daha fazlası… Partilerin vazgeçilmezi tatlılar, tatlının vazgeçilmezi ise dondurmalar. Ice Dream’in enfes çeşitleri ile müşterileriniz için daha lezzetli, daha keyifli ve daha farklı partiler oluşturmak sizin elinizde. Konsepte uygun olarak dizayn edeceğiniz Ice Dream lezzetleri partinizin en unutulmaz anlarından olacak.

HAVUZ BAŞI

Parti dediğin dondurmayla olur

Şöyle yazın kucağında masmavi sularıyla sizi neşelendiren çok şık bir havuzun başında yanınızda sevdiklerinizle bir parti vermeyi isterdiniz değil mi? Kim istemez ki? Eeee, yaz ve parti olur da dondurma olmaz mı? Dondurmanın kuplara, tabaklara, bardaklara konduğu, tatlıları ve yemekleri süslediği bir büfe herkesin tüm partiyi keyifle geçirmesi için yeter de artar bile. Sonrası belli haydi herkes havuza…

AŞK

Aşka dondurma takviyesi!

Aşk kadar hafif, aşk kadar yumuşak olan dondurmayla aşk kokteylleri hazırlayabilirsiniz. Aşkı anlatan renkleri, enfes kokusu, karakteristik tatları müşterilerinizin en özel anlarının tamamlayıcılarından olacaktır. Ice Dream dondurmalarıyla hazırlayacağınız romantik ve özel tatlarla müşterilerinize lezzetli ve unutulmaz anlar yaşatmak sizin elinizde.