Hakkımızda2018-09-19T08:56:15+00:00

Butik dondurma tarzına keyifli bir yorum katan Ice Dream, birbirinden lezzetli çeşitleriyle Golf ailesinin en yeni, en geniş ürün gamına sahip, en renkli üyesi. Mutluluğu çağrıştıran sıcacık ismiyle Ice Dream “Dondurma değil; bir dondurma rüyası.” Her kaşıkta şaşıracak, şaşırdıkça daha da keyiflenecek, bu rüyanın hiç bitmemesini isteyeceksiniz. Meyve parçacıklı, krokanlı, soslu, garnitürlü Ice Dream’ler eşsiz ve kaliteli çeşitleriyle rüya tadında bir dondurma keyfi sunuyor. .

Mükemmel lezzetin formülü Ice Dream’in keyfi kabından taşarak, mekanlara, sokaklara ve küçücük bir şeyden kocaman mutluluk yaşamak isteyen damaklara varıyor. Bir dondurma deneyiminden çok daha fazlasını sunan Ice Dream, kaliteli lezzet arayanlara “Bir tane daha…” dedirtecek türden.

Artizan İtalyan dondurması formundaki Ice Dream, usta ellerde oluşan zarafetini soslar ve garnitürlerle renklendirip, her zevke uygun eğlence ve lezzet dolu rüya gibi bir menü sunuyor. En iyi malzemeler ve dört mevsime yaydığı lezzetlerle tadına doyum olmayan premium ve meyve dondurmaları üreten Ice Dream, iyi lezzet ve kalitede, albenili ve eğlenceli. .

Pastanelerden otellere, restoranlardan AVM’lere bir dolu noktada dondurma severlere dört mevsim mutluluğu ulaştıran Ice Dream, efsane lezzetlerinin dekoratif ve şık sunumuyla görsel şölen sunarken, 5,5 litrelik özel ambalajıyla da bitmeyen mutluluk kaynağı!